Spotify csatlakozási probléma

Re: Spotify csatlakozási probléma

HozzászólásSzerző: Leonard » 2021.10.19. 09:21

lorinczl71 írta:...Hogy van ez?

A Spotify Connect szolgáltatás a Spotify prémium csomag része. Csak ekkor engedi meg a Spotify app, hogy hálózati lejátszóra steamelj zenét, ne a mobilon szóljon. Ennek nincs köze az iEast-hez vagy bármely más lejátszóhoz.
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: lorinczl71 » 2021.10.26. 14:15

Leonard írta:A Spotify Connect szolgáltatás a Spotify prémium csomag része. Csak ekkor engedi meg a Spotify app, hogy hálózati lejátszóra steamelj zenét, ne a mobilon szóljon. Ennek nincs köze az iEast-hez vagy bármely más lejátszóhoz.

Köszönöm a választ. Nem gondoltam erre, mivel a pc-n futó Spotify-t minden további nélkül tudom Spotify Connect-el vezérelni a telefonról free account-al.
lorinczl71

HozzászólásSzerző: Leonard » 2021.10.26. 20:22

lorinczl71 írta:...mivel a pc-n futó Spotify-t minden további nélkül tudom Spotify Connect-el vezérelni a telefonról free account-al.

Na, de az teljesen más kérdés, hogy távvezérlőt használsz a programhoz mobilon, vagy hogy hálózati lejátszóra streamelsz zenét. Szerintem a PC-s Spotify alkalmazás sem engedi pl. az iEast-re vagy bármi más lejátszóra a streamelést, ez a prémium funkciója már. Szerintem vegyetek pár haverral egy Spotify Prémium családi előfizetést, úgy nagyon megéri!
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

Előző

Vissza: Audiocast (M5)